یکشنبه, ۲۹ فروردین ماه ۱۴۰۰
قالب وردپرس افزونه وردپرس

اطلاعیه زمان و مکان مجازی مسابقه تورنمنت 99 – سطح عادی

اطلاعیه زمان و مکان مسابقه تورنمنت 99 – سطح عادی

دانش آموز عزیز؛

همانطور که مطلع هستید سطح عادی مسابقه تورنمنت سال 99، روز چهارشنبه 27 اسفندماه 99 ساعت 8 تا 12.30 و به صورت مجازی برگزار خواهد شد.

لطفا راس ساعت 8 در مکان مجازی مسابقه حضور داشته باشید.

 

مکان مجازی برگزاری مسابقه:

https://workshop.rastaiha.ir/tournament

فیلم آموزشی محیط مسابقه

توجه  توجه ! ! !

  • نام کاربری و رمز عبور به شماره همراه شما پیامک خواهد شد.

 

  • برای ارتباط ضروری ما و شما به لینک زیر وارد شده و یک آدرس ایمیل معتبر به همراه کد تیم خودتان را در فرم مربوطه وارد کنید.

فرم

توجه کنید که برای هر تیم کافی‌ست یکی از اعضای تیم این فرم را پر کند.

  • برای آشنایی با محیط آزمون و نحوه کار با ابزارها، دوشنبه 25 اسفندماه ساعت 17 الی 18، یک اجرای آزمایشی در سایت مسابقه برگزار خواهد شد، حضور در این آزمون برای تمام اعضای تیم الزامی می باشد.
  • همچنین لازم است شرکت‌کنندگان قبل از آزمون آزمایشی روز دوشنبه ویدئو آموزشی که در سایت مسابقه و سایت خانه ریاضیات اصفهان قرار گرفته را ببینند.
  • در صورت بروز هرگونه مشکل یا نیاز به اصلاح و تکمیل اطلاعات، حداکثر تا سه شنبه 26 اسفندماه از ساعت 8 الی 14 با شماره تلفن 36692013 داخلی 107 تماس حاصل نمایید.
  • دانش آموزان عزیز توجه داشته باشند در زمان مسابقه از نوشتن کدتیم و نام و نام خانوادگی در برگه های پاسخ اکیدا خودداری نمایند، مشاهده هرگونه مشخصات فردی در برگه های پاسخنامه به منزله تقلب تلقی می شود و در آن صورت برگه تصحیح نخواهد شد.

_______________________________________

اطلاعیه شماره 2

دانش آموز عزیز؛

  • تیم پشتیبانی مسابقه ایلیمپیاد در طول  اجرای آزمایشی روز دوشنبه ساعت 17 الی 18 و روز مسابقه روز چهارشنبه 27 اسفندماه ساعت 8 صبح الی 12.30 برای پاسخگویی به سوالات فنی (پلتفرم مسابقه، مشکلات اتصال و غیره) از طریق تلفن 03136692013 داخلی های 105، 108، 130، 140 و 147  یا آیدی تلگرامیRastaiha_info@ همراه شما خواهد بود‌.
    کلیه سوالات علمی (درباره سوالات و محتوای آزمون) در سایت مسابقه و از طریق درخواست کلید منتور پاسخ داده خواهد شد.
  • !!!مهم: لطفا جهت پرسیدن سوالات علمی به هیج وجه با تلفن های داده شده تماس نگیرید.
کلیه حقوق این سایت متعلق به خانه ریاضیات اصفهان می باشد.