شنبه, ۴ بهمن ماه ۱۳۹۹
قالب وردپرس افزونه وردپرس

عضویت در کتابخانه

میز مرجع طرح امانت بین کتابخانه ای اخبار جدید کتابخانه ای تازه های کتب کتابخانه ای تازه های نشر و معرفی کتاب ساعت کاری کتابخانه  تماس با کتابخانه

عضویت در کتابخانه خانه ریاضیات اصفهان برای کلیه علاقه‌مندان در گروه‌های مختلف دانش‌آموزی، دانشجویی، معلمان و عموم (آزاد) امکان‌پذیر است.

برای عضویت در کتابخانه خانه ریاضیات اصفهان  لطفا مراحل زیر را انجام دهید:

1- ابتدا فایل ” کاربرگ جمع‌آوری اطلاعات اعضای کتابخانه” را تکمیل، پرینت و امضا نمایید.

کاربرگ جمع آوری اطلاعات اعضاء کتابخانه

2- دانش‌آموزان و افراد آزاد علاوه بر تکمیل فرم فوق، فایل مربوطه  را از لینک‌های زیر دانلود، تکمیل و پرینت و امضا نمایید.

فایل عضویت آزاد                                                 فایل عضویت دانش آموزی       

3- پس از تکمیل فرم‌ها، نسبت به ثبت‌نام اینترنتی از طریق لینک زیر اقدام فرمایید.

لینک ثبت نام اینترنتی

4- پس از تکمیل فرم‌ها و ثبت‌نام اینترنتی، به صورت حضوری جهت تحویل فرم به کتابخانه خانه ریاضیات اصفهان مراجعه نمایید.

 درصورتی‌که موفق به دریافت و یا تکمیل فرم‌ها نمی‌شوید، می‌توانید با مراجعه به کتابخانه خانه ریاضیات اصفهان به‌صورت حضوری فرم‌ها را دریافت، تکمیل و امضا نمایید.

5- بعد از تحویل فرم‌ها به صورت حضوری و پرداخت هزینه عضویت کتابخانه با استفاده از کارت‌های معتبر بانکی در خانه ریاضیات اصفهان، عضویت شما در سیستم ثبت عضویت کتابخانه، توسط مسئولین تأیید خواهد شد و شما می‌توانید از خدمات کتابخانه بهره‌مند شوید.

 

لطفا به نکات زیر توجه فرمایید:

  • کتابخانه هانه ریاضیات اصفهان فاقد سالن مطالعه می‌باشد.
  • شما در هر نوبت مجاز به امانت بردن دو مدرک از کتابخانه خانه ریاضیات اصفهان هستید.
  • مدت امانت یک هفته می‌باشد که در صورت نیاز بیشتر می‌توانید تا 6 بار به صورت تلفنی یا حضوری و یا از طریق سایت خانه ریاضیات اصفهان (پورتال کتابخانه) آن را تمدید نمایید.

شماره تماس 36681151      جهت تمدید اینترنتی نام کاربری : شماره عضویت       کلمه عبور : کد ملی

  • جریمه مقرر شده در ازاء هر روز دیرکرد 100 تومان است و چنانچه مجموع روزهای تأخیر به 50 روز رسید تا 2 هفته نمی‌توانید مدرکی به امانت ببرید و در صورت تکرار کارت شما توقیف شده و از مسئول بخش مربوطه یا مدیر خانه خواسته می‌شود نسبت به حل این مشکل اقدام کنند.
  • برای امانت گرفتن کتاب لاتین، به همراه داشتن کارت ملی نیز الزامی است.
  • در صورتی‌که کتاب مورد نظر شما در کتابخانه موجود نباشد امکان امانت گرفتن از کتابخانه مرکزی شهرداری، دانشگاه اصفهان، دانشگاه علوم پزشکی اصفهان، دانشگاه صنعتی اصفهان، دانشگاه صنعتی مالک اشتر، دانشگاه هنر، مرکز تحقیقات معلمان و دانشگاه پیام نور وجود دارد. (طرح امانت بین کتابخانه‌ای)

 

میز مرجع طرح امانت بین کتابخانه ای اخبار جدید کتابخانه ای تازه های کتب کتابخانه ای تازه های نشر و معرفی کتاب ساعت کاری کتابخانه  تماس با کتابخانه

 

کلیه حقوق این سایت متعلق به خانه ریاضیات اصفهان می باشد.