جمعه, ۲۱ مرداد ماه ۱۴۰۱
قالب وردپرس افزونه وردپرس

گرامی‌داشت یاد و خاطره زنده‌یاد جواد ایزدی در یکمین سالگرد آسمانی شدنش

به نام خدای زنده

حدود یک سال پیش دوست عزیز و دوست‌داشتنی مان زنده‌یاد جواد ایزدی را بر اثر سانحه تصادف از دست دادیم و دل‌هایمان سرشار از اندوه نبودنش شد و اینک حدود یک سال است که او در میان ما نیست و تنها یاد و خاطره‌اش التیام‌بخش زخم دل‌های تنگمان است.
باتوجه به شیوع ویروس کرونا و پیش‌گیری از خطرات احتمالی برای نابینایان و کم‌بینایان و همچنین شرکت تمامی کسانی که مایلند در مجلس گرامی‌داشت این دوست عزیز مشارکت داشته‌باشند؛ انجمن علمی-فرهنگی موج نور اصفهان با همکاری مسئولان تیم‌تاک محله نابینایان و رادیو گوش‌کن در نظر دارد؛ در یک گردهمایی دوستانه یاد و خاطره او را زنده کند.
این برنامه در تاریخ چهارشنبه ۱۲ شهریور در سرور تیم‌تاک محله نابینایان از ساعت ۱۸ تا ۱۹:۳۰ برگزار خواهدشد.
برنامه مذکور از رادیو گوش کن نیز به صورت مستقیم پخش می‌شود.
از تمامی افرادی که مایلند به هرطریق در این برنامه شرکت داشته‌باشند؛ خواهشمندیم؛ درصورت داشتن دلنوشته، خاطره، شعر، یادنامه، طرح و ایده و غیره مراتب را ازطریق پست الکترونیکی Mojenoor84@gmail.com یا ارسال پیامک به شماره 09131947958 با ذکر نام و نام خانوادگی و راه تماس تا تاریخ ۱۰ شهریور ۱۳۹۹ اطلاع دهند؛ تا هماهنگی‌های لازم انجام شود.
بهتر است اگر مطلب شما صوتی است؛ آن را ضبط و در صورت امکان ویرایش و تنظیم کرده و در اختیار ما قرار دهید؛ تا در برنامه از آن استفاده کنیم.
به منظور استفاده حداکثری از آنچه ارسال می‌کنید؛ خواهشمند است زمان مطالب کوتاه و کیفیت مناسبی نیز داشته‌باشد.
لازم به ذکر است در صورت فراوانی مشارکت‌کنندگان و مطالب ارسالی اولویت برای کسانی که زودتر اقدام به هماهنگی و ارسال کرده‌اند محفوظ خواهدبود.
برای شنیدن رادیوی اینترنتی گوش‌کن با یکی از مرورگرهای رایج روی لینک زیر کلیک کنید؛
http://gooshkon.ir/r.htm
برای شنیدن این رادیو ازطریق گوشی هم می‌توانید پس از نصب نرم‌افزار MXPlayer که از فروشگاه Google قابل دریافت است؛ فایل رادیو را با نام Gooshkon Radio.m3u که در کانال تلگرام انجمن موج نور موجود است با نرم‌افزار MXPlayer باز کنید.
اگر می‌خواهید رادیوی اینترنتی گوش کن را از طریق رایانه بشنوید می‌توانید با استفاده از فایل Gooshkon Radio.m3u و باز کردن آن با یکی از پخش‌کننده‌های رایج اقدام کنید.
نشانی کانال انجمن موج نور در تلگرام @mojenoor  دوستانی هم که علاقه دارند به صورت مستقیم برنامه را بشنوند و یا در آن مشارکت داشته‌باشند؛ با مراجعه به لینک
http://gooshkon.ir/reg/
ضمن ثبت‌نام در محله نابینایان و دریافت نام کاربری و رمز عبور در تیم‌تاک این محله هم عضو بشوند و پس از نصب برنامه تیم‌تاک روی گوشی یا رایانه خود در زمان اجرای برنامه، در سرور حاضر شوند.

به امید روزهای روشن‌تر.

کلیه حقوق این سایت متعلق به خانه ریاضیات اصفهان می باشد.