توجه : خانه رياضيات اصفهان هيچ نماينده‌ رسمي و شعبه ديگري ندارد. در صورت مشاهده چنين مواردي، درخواست مي‌شود تا از طريق تلفن 36692013 با خانه رياضيات اصفهان هماهنگ نمائيد.

آمار سایت
Stat
کنفرانس بين‌المللي استانبول در علوم پايه و نانوتکنولوژي


کنفرانس بین المللی استانبول در علوم پایه و نانوتکنولوژی

9-11 جولاي 2014، استامبول

   

با افتخار به اطلاع اساتید محترم دانشگاه‌ها و دانشجویان تحصیلات تکمیلی می‎رساند جهت ارتقای سطح دانش عمومی و تبادل آخرین یافته‌های علمی در گرایش‌های مختلف علوم ریاضی، فیزیک، شیمی و نانوتکنولوژی، دومین کنفرانس بین المللی در این رشته‌ها با عناوین :

2nd International Conference on Mathematical Sciences  - ICMS2014

 2nd International Conference on New Frontiers in Physics  - ICNFPS2014

2nd International Conference on Chemistry, Chemical engineering and Chemical process - ICCC2014

 2nd International Conference on Nanotechnology - ICN2014

 

 

به میزبانی انستیتو تحقیقاتی SRPioneers ، همکاری اساتید دانشگاه های صنعتی شریف، تربیت مدرس، استانبول، آنکارا و دانشگاه آزاد اسلامی - حمایت مالی معتبرترین مراکز تحقیقاتی / صنعتی جهان و حضور دانشمندان مطرح علوم مذکور در تاریخ 11- 9 جولای 2014 در کشور ترکیه - شهر استانبول برگزار خواهد شد. ده مقاله برتر این کنفرانس‌ها که به تایید داوران رسیده باشند، به ترتیب با نظر موسسات Springer ، IOP ، ACM و IEEE در این مراکز معتبر جهانی نمایه خواهند شد و تمامی هزینه‌های مربوط به مسافرت و ثبت نام این مقالات از سوی حامیان مالی تقبل خواهد شد. همچنین به کلیه نویسندگان مقالات پذیرفته شده گواهی بین المللی کنفرانس SRP اعطا خواهد شد.

با توجه به تسهیلات در نظر گرفته شده برای محققین ایرانی (تخفیف 50% هزینه ثبت نام و تسهیلات ویژه سفر که در سایت هر یک از کنفرانس‌ها به آن اشاره شده) و هزینه کلی ثبت نام در این کنفرانس که بسیار پایین‌تر از برخی کنفرانس‌های بین المللی در حال برگزاری می‌باشد.

 


کنفرانس‌های داخلی
1 2 3 4 5
آخر بعدی
کنفرانس‌های بين‌المللی
1 2 3 4 5
آخر بعدی
مباحث ویژه رياضی
1 2 3 4
آخر بعدی
Instant maths ideas

A COMPREHENSIVE GUIDE TO Factorial Two-Level Experimentation

Operations Research