توجه : خانه رياضيات اصفهان هيچ نماينده‌ رسمي و شعبه ديگري ندارد. در صورت مشاهده چنين مواردي، درخواست مي‌شود تا از طريق تلفن 36692013 با خانه رياضيات اصفهان هماهنگ نمائيد.

آمار سایت
Stat
4امين کنفرانس بین‌المللی نانوتکنولوژی و علوم پایه

 

 چهارمین کنفرانس بین‌المللی نانوتکنولوژی و علوم پایه

4-5 فوریه 2016، امارات متحده عربی
 

به اطلاع می‍رساند پس از برگزاری موفق کنفرانس ICN در سال‌های گذشته، جهت ارتقای سطح دانش عمومی و تبادل آخرین یافته‌های علمی بین محققین کشورها و دانشگاه‌های مختلف جهان در گرایش‌های مختلف نانوتکنولوژی و علوم پایه، کنفرانس سال 2016 با عنوان :

(4th International Conference on Nanotechnology and Basic science (ICN2016

به میزبانی انستیتو تحقیقاتی SRPioneers، همکاری اساتید دانشگاه‌های برگزیده جهان به‌ویژه ایران - ترکیه و امارات، حمایت مالی معتبرترین مراکز تحقیقاتی - صنعتی جهان و حضور دانشمندان مطرح علوم مذکور در تاریخ 4-5 فوریه 2016 در کشور امارات - شهر دبی برگزار خواهد شد. به کلیه نویسندگان مقالات پذیرفته شده گواهی بین‌المللی کنفرانس اعطا خواهد شد که قابل ارائه و ارزیابی در کلیه دانشگاه‌های عضو اتحادیه اروپا می‌باشد. همچنین نسخه گسترش یافته مقالات ممتاز برای داوری مجدد به موسسه IEEE ارسال شده و در صورت تایید نهایی چاپ خواهند شد. با توجه به تسهیلات در نظر گرفته شده برای محققین ایرانی (تخفیف بیش از 50% هزینه ثبت نام و تسهیلات ویژه سفر و تور که در سایت کنفرانس به آن اشاره خواهد شد) .


کنفرانس‌های داخلی
1 2 3 4 5
آخر بعدی
کنفرانس‌های بين‌المللی
1 2 3 4 5
آخر بعدی
مباحث ویژه رياضی
1 2 3 4
آخر بعدی
Instant maths ideas

A COMPREHENSIVE GUIDE TO Factorial Two-Level Experimentation

Operations Research