توجه : خانه رياضيات اصفهان هيچ نماينده‌ رسمي و شعبه ديگري ندارد. در صورت مشاهده چنين مواردي، درخواست مي‌شود تا از طريق تلفن 36692013 با خانه رياضيات اصفهان هماهنگ نمائيد.

آمار سایت
Stat
26امین سمینار جبر ایران

26امین سمینار جبر ایران

سال ۱۳۵۶ برای اولین بار سمینار جبر ایران در دانشگاه شهید چمران اهواز با سردبیری آقایان دکتر منصور معتمدی و دکتر امیدعلی کرمزاده برگزار شد. دومین بار سمینار جبر ایران، سال ۱۳۶۶ در دانشگاه کاشان با دبیری دکتر رحیم زارع نهندی ادامه پیدا کرد و پس از آن سالانه در دانشگاه‌های مختلف ایران برگزار شد.
دانشگاه کردستان برای اولین بار در سال ۱۳۷۷ افتخار برگزاری دهمین سمینار جبر ایران را بر عهده داشت. دکتر پرویز رشیدیان دبیری دهمین سمینار جبر ایران را برعهده داشتند.
گروه ریاضی دانشگاه کردستان مفتخر است بار دیگر برگزارکننده سمینار جبر ایران با عنوان «بیست و ششمین سمینار جبر ایران» باشد. این سمینار با همکاری اعضای گروه ریاضی دانشگاه کردستان به پاس احترام و نکوداشت خدمات صادقانه جناب آقای دکتر محمد نادر قصیری برگزار خواهد شد.
دکتر محمد نادر قصیری به مدت چهل سال در گروه ریاضی دانشگاه کردستان مشغول به فعالیت بوده‌اند که در این مدت خدمات ارزنده و شایسته‌ای به گروه ریاضی و دانشگاه کردستان ارائه کرده‌اند. دکتر قصیری در این مدت عهده‌دار تربیت دانشجویان و پژوهشگران جوان زیادی که عده‌ای از آنها هم اکنون خود از اساتید این مرز و بوم هستند، بوده‌اند.

محورهای سمینار: 
جبر فازی
جبر توابع پیوسته
نظریه نمایش
جبر لی
هندسه جبری
نظریه گروه ها
جبر ناجابه جایی
جبر جابه جایی ترکیبیاتی
جبر جابه جایی

تاریخ‌های مهم:

آخرین مهلت ثبت‌نام:  ۰۲ مهر ۱۳۹۷
آخرین مهلت ارسال مقاله:  ۳۰ مرداد ۱۳۹۷
تاریخ برگزاری:  ۲۵ و ۲۶ مهر ۱۳۹۷


کنفرانس‌های داخلی
1 2 3 4 5
آخر بعدی
کنفرانس‌های بين‌المللی
1 2 3 4 5
آخر بعدی
مباحث ویژه رياضی
1 2 3 4
آخر بعدی
Instant maths ideas

A COMPREHENSIVE GUIDE TO Factorial Two-Level Experimentation

Operations Research